JONAS BOHLIN - Conrete

JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete
JONAS BOHLIN - Conrete

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Concrete", stolar, ett par, för Källemo, lackerade i rosa kulör, svartlackerade stålrör, sitthöjd ca 46 cm, totalhöjd ca 89 cm

Bruksslitage, repor kring stommen förekommer

873135

2021-02-12