Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BUDDHA, Thailand, 1700/1800-tal, brons, höjd ca 35,5 cm

Slitage

873138

2021-02-08