Anna Lisa Thomson Paprika

Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika
Anna Lisa Thomson Paprika

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, Upsala Ekeby, delvis glaserat stengods, signerad ALT samt numrerad 1081, höjd ca 52 cm

Smärre glasyrnagg

873159

2021-02-04