Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RING, 14 k guld, trappslipad rökfärgad sten, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 9,2 g
Zustandsbeschreibung
Sten mad hack, repor och skador
873166
2021-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner