Yrjö Edelmann
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (Sverige, 1941-2016): Ishockeyspelare respektive golfare, 2 st färglitografier, signerade och numrerade EA 1/20 respektive 59/99, bladstorlek ca 61,5 x 45 cm respektive 62,5 x 47 cm: oramade.
Gott skick.
873167
2021-02-14