Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (Sverige, 1941-2016): Ishockeyspelare respektive golfare, 2 st färglitografier, signerade och numrerade EA 1/20 respektive 59/99, bladstorlek ca 61,5 x 45 cm respektive 62,5 x 47 cm: oramade.

Gott skick.

873167

2021-02-14