Ikea Leksvik

Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Leksvik", 2 st, bokhylla, låg modell, 1900-talets slut, bemålad i vitt, höjd 80, bredd 92,5, djup 25,5 cm

Smärre slitage

873186

2021-02-12