Planscher 2 st

Planscher 2 st
Planscher 2 st
Planscher 2 st
Planscher 2 st
Planscher 2 st
Planscher 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKOLPLANSCHER, 11 st, omkring 1900-talets mitt. litografiska samt offsetttryck, bestående bl.a av noter ur "Nackaserien", Nordiska Musikförlaget, Stockholm.

Bruksslitage, hanteringsveck förekommer, gulnader förekommer

873194

2021-02-13