Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: collage, signerad a tergo, 1900-tal, ca 47x40 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Löst sittande ram
873195
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här