Oidentidierad konstnär

Oidentidierad konstnär
Oidentidierad konstnär
Oidentidierad konstnär
Oidentidierad konstnär
Oidentidierad konstnär
Oidentidierad konstnär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: collage, signerad a tergo, 1900-tal, ca 47x40 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Löst sittande ram

873195

2021-02-08