Servis Musselmalet 28 dlr
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 28 dlr, "Musselmalet", helblond, 12 kaffekoppar med fat (719), 12 moccakoppar med fat (1038), 1 sockerskål (1112), 1 gräddkanna (1031), 1 såsskål med lock (1106), 1 vas (1016)
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
873200
2021-02-10