Servis Musselmalet 28 dlr

Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr
Servis Musselmalet 28 dlr

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 28 dlr, "Musselmalet", helblond, 12 kaffekoppar med fat (719), 12 moccakoppar med fat (1038), 1 sockerskål (1112), 1 gräddkanna (1031), 1 såsskål med lock (1106), 1 vas (1016)

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

873200

2021-02-10