Cort Jacobsen oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CORT JACOBSEN (1911-1967): Månsken, signerad Cort Jacobsen, olja på pannå, ca 22x34 cm
Kuntoraportti
873211
Päivämäärä:
2021-02-04