Cort Jacobsen oljemålning

Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CORT JACOBSEN (1911-1967): Månsken, signerad Cort Jacobsen, olja på pannå, ca 22x34 cm

Kuntoraportti

873211

Päivämäärä:

2021-02-04