Solveig Pripp skulptur

Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur
Solveig Pripp skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLVEIG PRIPP (född 1929): Mamma med barn, signerad och daterad S Pripp -81, lergods, höjd 23 cm

873217

2021-02-07