Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
IKON, Det heliga korsets upphöjelse med S:ta Helena, Grekland, 1800-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 29,5x22 cm
Zustandsbeschreibung
873222
2021-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner