Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, 1 par, vägglampor, Markaryd, 1970-tal, bemålad metall, längd 30 cm
Klipp el, repor
873223
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här