Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, signerad Staffan Hallström, blyerts, bildmått 17x22 cm
PROVENIENS: Gummesons Konsthall, Strandvägen 17
873229
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här