Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, krönande dekor av bandrosett, avslutande kotte, fem ljuspunkter vardera, höjd 94 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestade, nagg.
873232
2021-02-15