Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, krönande dekor av bandrosett, avslutande kotte, fem ljuspunkter vardera, höjd 94 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade, nagg.

873232

2021-02-15