Serveringsvagn
Valmis
2021-02-09
873243
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, furu, på hjul, höjd ca 55, 80x51 cm
Bruksslitage