Roger Bissière etsning

Roger Bissière etsning
Roger Bissière etsning
Roger Bissière etsning
Roger Bissière etsning
Roger Bissière etsning
Roger Bissière etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER BISSIÈRE (1886-1964): "Le Soleil", signerad Bissière, 8/80, färgetsning, 52x24 cm

Gulnad

873244

2021-02-07