Servietter damast 1800-tal

Servietter damast 1800-tal
Servietter damast 1800-tal
Servietter damast 1800-tal
Servietter damast 1800-tal
Servietter damast 1800-tal
Servietter damast 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVETTER, 8 st, 1800-talets mitt, linnedmast, bård med meanderslinga, spegel med strödda stjärnor, broderat monogram (FC för Frick och Casparsson, bröllop 1885), ca 62x62 cm

Enstaka äldre lagning

873277

2021-02-08