Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, vas, glas, "Kantarelli", signerad och daterad Tapio Wirkkala Iittala -55, linjeslipat klart glas, höjd 32 cm
Mynning med smärre stötskada
873280
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här