Tapio Wirkkala vas

Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, glas, "Kantarelli", signerad och daterad Tapio Wirkkala Iittala -55, linjeslipat klart glas, höjd 32 cm

Mynning med smärre stötskada

873280

2021-02-07