Fiskrgyta

Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta
Fiskrgyta

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRÖGARHUSET, fiskgryta, 1900-talets slut, koppar, förtennat, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad undertill, längd 48,5 cm, höjd med knopp ca 14 cm.

Bruksslitage.

873291

2021-02-15