Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NIELS GAMMELGAARD, stolar, 3 st, för IKEA, plast och metall, vikbara, märkta Made in Italy, sitthöjd ca 44 cm
Ingår i temaauktion Sätt färg på ditt hem
Bruksslitage, repor, märken
873296
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här