Stolar Niels Gammelgaard Ikea

Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea
Stolar Niels Gammelgaard Ikea

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD, stolar, 3 st, för IKEA, plast och metall, vikbara, märkta Made in Italy, sitthöjd ca 44 cm

Ingår i temaauktion Sätt färg på ditt hem

Bruksslitage, repor, märken

873296

2021-03-07