Levin oljemålning

Levin oljemålning
Levin oljemålning
Levin oljemålning
Levin oljemålning
Levin oljemålning
Levin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

A LEVIN (1900-tal): Stilleben med bananer, monogramsignerad, datering a tergo 2005, olja på duk, ca 50x70 cm

873320

2021-02-07