Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HELMER MASOLLE (1884-1969), lutaspellande kvinna, akvarell monterad på pannå, signerad och daterad -24, synligt mått ca 34x47 cm
Pannå lös bakom glas, ej examinerad ur ram
873329
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här