Helmer Masolle akvarell

Helmer Masolle akvarell
Helmer Masolle akvarell
Helmer Masolle akvarell
Helmer Masolle akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELMER MASOLLE (1884-1969), lutaspellande kvinna, akvarell monterad på pannå, signerad och daterad -24, synligt mått ca 34x47 cm

Pannå lös bakom glas, ej examinerad ur ram

873329

2021-02-05