Sune Bäckström ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE BÄCKSTRÖM, ljusstakar, 1 par, grönpatinerad brons, 1930-tal, stämplade Sune Bäckström 9065, höjd 11,5 cm

Ljusmanschetter något böjda

873336

2021-02-07