Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
600 EUR
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) komposition, signerad samt daterad -97, akryl och gouache på pannå, 60x90 cm
873338
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här