Reidar Särestöniemi offset

Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset
Reidar Särestöniemi offset

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

250 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) arktisk dialog (vintersömn), signerad samt daterad -76, offset-tryck, 235/300, 55x55 cm

873351

2021-02-07