Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, jugend, tidigt 1900-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllor, detaljer i smide, senare bemålning i grått, 2 nycklar finns, höjd ca 100 samt 150x54 cm

Ställvis färgsläpp, bruks och åldersrelaterat slitage

873355

2021-02-09