Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona IV", färglitografi, signerad och daterad Ann Edholm 2009, 28/35, bladmått 58x46 cm
Oramad
873358
2021-02-05