Ann Edholm Persona IV

Ann Edholm Persona IV
Ann Edholm Persona IV

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona IV", färglitografi, signerad och daterad Ann Edholm 2009, 28/35, bladmått 58x46 cm

Oramad

873358

2021-02-05