Juha Tammenpää grafik

Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik
Juha Tammenpää grafik

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

JUHA TAMMENPÄÄ (född 1959) "försök till mutor", signerad samt daterad -92, etsning och akvatinta, 8/50 Tpl´a, 16,5x21,5 cm

873361

2021-02-10