Jacob Dahlgren litografier

Jacob Dahlgren litografier
Jacob Dahlgren litografier
Jacob Dahlgren litografier
Jacob Dahlgren litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

JACOB DAHLGREN (född 1970): grafisk komposition samt fotokomposition, signerade och numrerade Jacob Dahlgren 6/17, färglitografier (2), 30,5x32 resp 30x72,5 cm

Oramade

873364

2021-02-05