Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
JACOB DAHLGREN (född 1970): grafisk komposition samt fotokomposition, signerade och numrerade Jacob Dahlgren 6/17, färglitografier (2), 30,5x32 resp 30x72,5 cm
Oramade
873364
2021-02-05