Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Figurkomposition, blandteknik, monogramsignerad samt daterad OÄ 14.05.04, bildmått ca 20x17 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Skador: Oramad

Oramad

873367

2021-02-09