Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Figurkomposition, blandteknik, monogramsignerad samt daterad OÄ 14.05.04, bildmått ca 20x17 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Skador: Oramad
Oramad
873367
2021-02-09