Jan Håfström färgetsning

Jan Håfström färgetsning
Jan Håfström färgetsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 24/57, färgetsning, bladmått ca 70x53 cm

Kuntoraportti

Oramad

873375

Päivämäärä:

2021-02-05