Jan Håfström färgetsning
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 24/57, färgetsning, bladmått ca 70x53 cm
Kuntoraportti
Oramad
873375
Päivämäärä:
2021-02-05