Olle Ängkvist blandteknik

Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik
Olle Ängkvist blandteknik

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik på duk monterad på plywood, signerad och daterad Olle Ängkvist -92, ca 135x108 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

873378

2021-02-09