Stolar Chippendale stil
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, England, Chippendale stil , massiv trä, fotavslutningar i form av ball and claw, , textilklädsel, sitthöjd ca 49 cm
Bruksslitage med patina, textilsits blekt
873385
2021-02-10