Stolar Chippendale stil

Stolar Chippendale stil
Stolar Chippendale stil
Stolar Chippendale stil
Stolar Chippendale stil
Stolar Chippendale stil
Stolar Chippendale stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, England, Chippendale stil , massiv trä, fotavslutningar i form av ball and claw, , textilklädsel, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage med patina, textilsits blekt

873385

2021-02-10