Porslin Kina Kanton
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT, 5 st, porslin, Kina, Kanton,1900-tal, fyra runda och ett ovalt, dekor i polykrom, diameter runda fatet ca 23 cm, ovala fatets längd ca 26 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma, väggupphängning medföljer
873391
2021-02-10