Porslin Kina Kanton

Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, 5 st, porslin, Kina, Kanton,1900-tal, fyra runda och ett ovalt, dekor i polykrom, diameter runda fatet ca 23 cm, ovala fatets längd ca 26 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma, väggupphängning medföljer

873391

2021-02-10