Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHAN ADOLF SIGFRID HEIJER, Copia efter Batoni, olja på duk, signerad J Heijer, ca 67x54 cm
Zustandsbeschreibung
873395
2021-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner