Johan Heijer oljemålning

Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning
Johan Heijer oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHAN ADOLF SIGFRID HEIJER, Copia efter Batoni, olja på duk, signerad J Heijer, ca 67x54 cm

Zustandsbeschreibung

873395

2021-02-05