Lepold Fare olja

Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Vid havet Österlen, signerad Fare, daterad a tergo 1973, olja på duk, ca 83x93 cm

873399

2021-02-05