Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, tenn, 1700-tal, diam 22-23 cm, stämplade

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

873407

2021-02-21