Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av körsbärsblommor samt reserver med dekor av antikviteter, höjd 19 cm.
Lättare slitage, tillverkningsdefekter.
873413
2021-02-14