MUGG, porslin, Kina

MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina
MUGG, porslin, Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUGG, porslin, Qingdynastin, 1700-tal, dekor i underglasyrblå, höjd 12,5 cm

Ställvis krackelyr

873416

2021-02-14