Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1920/30-tal, Art deco, underrede i betsad björk, skiva med iläggningar i bl a rotfanér, höjd ca 60, diameter 89 cm
FAnérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
873420
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här