Karmstolar nyrokoko

Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko
Karmstolar nyrokoko

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérade i valnöt, skulpterad dekor, plyschklädsel, fotavslut i mässing, sitthöjd ca 44 cm

Senare klädsel, smärre ytskador

873422

2021-02-07