Sängbord
2021-02-10
873436
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 2 dlr, 1 par, 1970/80-tal, fanér i teak, höjd ca 73 samt 50, 5x41 cm
Stor bit borta på den enas skiva, slitage