Bägare och punschkoppar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 2+6 st., silver, C. G. Hallberg, Stockholm och Danmark, 1900-tal, höjd ca 4-8 cm, 376 g

Smärre stötskador

873446

2021-02-07