Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): På Gottländska Sandön, signerad O. Hermelin., daterad a tergo 1911, otydlig dedikation a tergo, olja på pannå, ca 28x49 cm
873459
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här