Soffa 1900-talets senare del

Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del
Soffa 1900-talets senare del

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-senare del , tyg i JP& J Baker "Lotus" , lösa plymåer, fängd ca 200 cm , sitthjöjd 44 cm

Blekt, ben med smärre repor

873469

2021-02-06