Armatur Örsjö Industri

Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri
Armatur Örsjö Industri

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖRSJÖ INDUSTRI, bordslampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, lackerad skärm i papp, totalhöjd ca 53 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

873473

2021-02-07